تناقض و دوگانگیِ افکار و مواضع استبدادیانِ فرقه ای: ۱- حساب گروههای وابسته متعصب و طایفه‌گرای تروریستی با هر ادعایی از حساب مسلمانان و مذاهب اسلامی جدا بوده و باید همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی برای دفع این توطئه خطرناک دست در دست هم قیام نموده و آرامش را به کشور عزیز عراق بازگردانند (سمـــــاء - حال سؤال اینست که از نظر مجمع روحانیون و محمد خاتمی، گروههای وابسته و متعصب و فرقه گرا و تروریست که شیعه و سنی باید برای دفع آنها متحد شوند؛ چه کسانی هستند؟! آیا منظور فِرَق الموتِ صفوی - ولایت فقیهی در ایران و عراق ولبنان وسوریه و جوخه های ترور و آدمکشی آنهاست؛ یا اینکه جیش فرقه ای - استعماری و دو اربابۀ عراق! و جیش بعثی - علی اللهیِ بشار اسد مدنظر است؟! آری؛ منظورشان مشخص بوده و هدفشان خدمت به نظام ولایت فقیهی و ریاکاری در برابر دُوَل استعماری و مقابله با مسلمین میباشد. لکن این سخنان و مواضع استبدادی - فرقه ای و این ریاکاری و لاپوشانی چه قیمتی دارند و چه کسی به آنها بهاء میدهد؟!). ۲- یکی از ابزارهای دشمنان اسلام برای تسلط بر بلاد اسلامی از دیرباز ایجاد اختلاف و راه انداختن جنگهای فرقه‌ای بوده است. مجمع روحانیون به همه برادران شیعه وسنی توصیه اکید دارد که تحت تأثیر تبلیغات تفرقه‌انگیز و تحریک احساسات مذهبی بهیچ وجه قرار نگیرند و با اقدامات نسنجیده خدای نخواسته اسباب گسترش این فتنه عظیم و خطرناک را فراهم نسازند و اتحاد امت اسلامی را که مهمترین هدف استراتژیک و عامل اساسی بقای اسلام است خدشه‌دار نکنند (سمـــــاء - این سخنان از آن کسانی است که فاطمه دختر پیامبر را مقتول دست عمر فاروق و شهید اعلام داشته و برایش یک روز تعطیلی و دهه فاطمه تعیین کرده اند؟! و الحق اینها و خاصتا محمد خاتمی (رئیس مجمع روحانیون) هرگز نمی بایست جرئت و روی ابراز چنین سخنانی می داشتند!!! أَتَأْمُرُونَ النَّاسَ بِالْبِرِّ وَتَنسَوْنَ أَنفُسَكُمْ (سورۀ بقرة - آيۀ ۴۴): «آیا مردم و دیگران را به خیر و نیکی امر و دعوت می کنید، اما خودتان را فراموش می کنید؟! در این رابطه به مطلب: اَشک برای فـاطمه! و طناب و زندان برای مردم ایران؟! مراجعه شود). لازم به ذکر است که این بیانیه خلاصۀ مواضع اصلاح طلبان ولایت فقیهی در رابطه با وضع عراق است، مواضعی که فرقه ای بوده و در راستای سیاست خارجی نظام ولایت مطلقه است و بر اساس ریاکاری در برابر دُوَل ناتویی بناء شده است.

 

 

جلسه مجمع روحانیون مبارز در تاریخ ۲۶ خرداد به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین آقای سیدمحمد خاتمی تشکیل گردید.

بسمه تعالی

جلسه مجمع روحانیون مبارز در روز دوشنبه ۲۶ خرداد به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین آقای سیدمحمد خاتمی تشکیل گردید.

دراین جلسه حوادث تأسف بار  اخیر کشور عراق و حمله گروهک تروریستی  موسوم به داعش مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر چند نکته در این ارتباط تأکید گردید.

1.     بدون تردید کشتار مردم بیگناه و ارتکاب جنایات هولناک با نام اسلام و حکومت دینی نتیجه‌ای جز ایجاد انزجار از دین و بدبین کردن انسانها از قرآن و اسلام نداشته و این اقدامات در جهت تأمین منافع قدرتهای شیطانی و صهیونیسم برای حضور بیگانگان در بلاد اسلامی خواهد بود.

2.     حساب گروههای وابسته متعصب و طایفه‌گرای تروریستی با هر ادعایی از حساب مسلمانان و مذاهب اسلامی جدا بوده و باید همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی  برای دفع این توطئه خطرناک دست در دست هم قیام نموده و آرامش را به کشور عزیز عراق بازگردانند.

3.     یکی از ابزارهای دشمنان اسلام برای تسلط بر بلاد اسلامی از دیرباز ایجاد اختلاف و راه انداختن جنگهای فرقه‌ای بوده است. مجمع روحانیون به همه برادران شیعه وسنی توصیه اکید دارد که تحت تأثیر تبلیغات تفرقه‌انگیز و تحریک احساسات مذهبی بهیچ وجه قرار نگیرند و با اقدامات نسنجیده خدای نخواسته اسباب گسترش این فتنه عظیم و خطرناک را فراهم نسازند و اتحاد امت اسلامی را که مهمترین هدف استراتژیک و عامل اساسی بقای اسلام است خدشه‌دار نکنند.

مجمع روحانیون مبارز

۲۶/۳/۱۳۹۳