اگر هاشمی رفسنجانی مردی زیرک و باهوش بود؟!

سمــاء: اگر هاشمی رفسنجانی مردی زیرک و باهوش بود (کمااینکه می خواهند او را چنین معرفی کنند) خود را و خانوادۀ خود را و مردم ایران را و سرنوشت انقلاب ۵۷ را (همراه با دیگر استبدادیان ولایت مطلقه) بجایی نمی رساند که صرف عدم شرکت در یک انتخابات نمایشی و مشخصا عدم شرکت فائزۀ دخترش در انتخابات ریاست جمهوری اینگونه با واکنش کیهانِ خامنه ای روبرو شود؟! واقعا مایۀ عبرت است. و طبعا رفتار کیهان خامنه ای با فائزۀ هاشمی رفسنجانی مثال رفتار خصمانه و پر خطر با همۀ کسانی است که نخواهند در انتخابات نمایشی خامنه ای شرکت نمایند؟! آخر این چه انتخاباتی است که صرف عدم شرکت در آن! چنین رفتاری در پی آورد و چنین عداوتی را (آنهم نسبت به دختر زندانی شدۀ رفسنجانی) موجب گردد؟! واقعا مسخره و بیانگر وضعیت خطرناکی است که مردم ایران در آن افتاده اند. لازم به ذکر است که فائزۀ رفسنجانی اعلام داشته که انگیزه ای برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ندارد و در آن شرکت نمی کند، لکن از تحریم و دعوت مردم به عدم مشارکت حرفی به میان نیاورده است. و اینهم متن عکس العمل کیهان خامنه ای و خبر ویژه اش در رابطه با عدم شرکت فائزۀ رفسنجانی در انتخابات نمایشی خامنه ای؛ زیر عنوانِ: دوست خوب منافقین؟!

 

دوست خوب منافقین: من هم تحریم!(خبر ویژه)

دوست خوب بهائیان و سازمان منافقین، به طیف تحریم انتخابات پیوست.

فائزه هاشمی پس از آزادی از زندان از دوستان خوب خود در زندان از جمله بهائیان، لائیک‌ها، چپ‌ها و اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) خبر داده و گفته بود برخلاف نظر پدرش حاضر نیست آنها را منافقین بخواند. سازمان منافقین و سلطنت‌طلبان پیش از این بر لزوم تحریم انتخابات ریاست‌جمهوری تاکید ورزیده‌اند.
دختر هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با سایت کلمه وابسته به شبکه فتنه مقیم پاریس درباره قصد شرکت در انتخابات گفت کاندیدایی ندارم و شرایط مناسبی نمی‌بینم که بخواهم شرکت کنم.

وی رد صلاحیت پدرش در انتخابات ریاست‌جمهوری و نیز رد صلاحیت اصلاح‌طلبان در انتخابات شوراها را علت بی‌انگیزگی خود عنوان کرد و درباره رد صلاحیت آقای هاشمی گفت: این اقدام دور از انتظار بود. از نظر من رد صلاحیت آقای هاشمی یعنی رد جمهوریت و اسلامیت نظام(!).

گفتنی است فائزه هاشمی به واسطه کسانی چون لاهوتی در ارتباط با سازمان تروریستی منافقین قرار داشت. با عنایت به اینکه او هنوز هم قاتل 12 هزار شهروند و مقام ایرانی را مجاهد و نه منافق می‌داند، اظهارنظر نامبرده درباره اسلامیت و جمهوریت نظام فاقد کمترین اعتباری است چه رسد به اینکه ارکان و مبانی یک نظام را به اشخاص فرو بکاهد. وی به هنگام تصدی مدیریت روزنامه زن نیز، مصاحبه‌ای با بیوه غارتگر محمدرضا پهلوی ترتیب داد.

http://www.kayhan.ir/920321/2.htm#N206