موضع شرم آور و فرقه ای و ضد بشری نظام ولایت مطلقه در برابر قیام آزادیخواهانۀ مردم سوریه: درعا؛ شهر نا آرام سوريه پاكسازی و آرام شد. سمـاء: این در حــالیست که مردم سوریه تاکنون (طی شش هفته) بیش از ۸۰۰ شهید و هزاران زخمی و بیش از اینها زندانی تقدیم راه آزادی و مردمسالاری نموده؛ و شهر قهرمان درعا در قلۀ این قیام بر حق و مردمی و مصدر قیــام در برابر استبداد نیم قــرنۀ بعثی - علی اللهی قلمداد می شود. و لکن به کوری چشم مُستبدین ولایت مطلقه و عمال جنایتکارش در خبرگزاری فارس (خبرگزاری سپاه پاسداران) قیام آزادیخواهانه و مردمی سوریه با تمام قوت ادامه دارد؛ و در همین جمعۀ گذشته (جمعۀ تحَّدی - جمعۀ مقابله جویی) دهها شهید فدای راه آزادی و زوال استبداد بعثی - علی اللهی شدند. حال این موضع را با موضعی که نظام ولایت مطلقه در رابطه با بحرین اتخاذ کرده مقایسه نمایید؛ تا ماهیت این دجالانِ جادوگر و این مُستبدین فرقه باز رسواتر و مشخص تر گردد.


 

ترجمه - بين الملل
شماره : 9002150389
90/02/15 - 16:57
با پايان يافتن ماموريت نيروهاي امنيتي؛
درعا؛ شهر ناآرام سوريه پاكسازي و آرام شد

خبرگزاري فارس: ماموريت نيروهاي امنيتي سوريه در شهر درعا براي تحت پيگرد قرار دادن نيروهاي مسلح تروريستي پايان يافت و اين نيروهاي در حال ترك تدريجي اين شهر هستند.

به گزارش فارس، خبرگزاري رسمي سوريه (سانا) اعلام كرد كه ماموريت نيروهاي امنيتي سوريه در شهر درعا در جنوب اين كشور تقريبا پايان يافت. 

به گزارش سانا، نيروهاي امنيتي و واحدهاي ارتش در شهر درعا كه عناصر گروهك‌هاي تروريستي را هدف پيگرد قرار داده بودند، در حال خروج تدريجي از اين شهر هستند. 

بنا بر اين گزارش، واحدهاي ارتش در چند روز ماموريت در اين شهر شمار زيادي از عناصر تروريستي را بازداشت كرده‌اند كه اين كار تاثير بسيار مثبتي بر مردم منطقه و ايجاد احساس آرامش و امنيت آنان داشته است. 

خبرگزاري سوريه تصريح كرد كه اندك اندك وضعيت اين شهر كه در روزهاي پيش ناآرام شده بود، به حال طبيعي خود بازمي‌گردد. 

انتهاي پيام/.++

2011 Fars News Agency. All Rights Reserved